Sağlığımız için hayati önem taşıyan su depoları Sağlık Bakanlığı tarafından yayınlanan 08.08.2007 tarih B.10.TSH.0.10.00.04 sayılı numaralı genelgeye göre su deposu bulunan bina ve işyerlerinin depolarında belirli periyotlarda ( su kesintisi olduğu dönemlerde 3 ayda bir, diğer dönemlerde 6 ayda bir ) su deposu temizliği ve bakımı yaptırılarak dezenfeksiyonu sağlanmalıdır.

Su deposu bakım, temizlik ve izolasyon ile ilgili tüm detaylara yazımızın devamından ulaşabilirsiniz veya 7/24 telefon, whatsapp, email ,sosyal medyadan tüm sorularınıza 100% müşteri memnuniyeti ile cevaplamaya hazırız.
100% Müşteri Memnuniyeti Fırsatını Kaçırma

Su Deposu Temizliği, Tamiri ve İzolasyonu

Su deposu temizliği neden yapılmalı?

Sağlığımız için hayati önem taşıyan su depoları Sağlık Bakanlığı tarafından yayınlanan 08.08.2007 tarih B.10.TSH.0.10.00.04 sayılı numaralı genelgeye göre su deposu bulunan bina ve işyerlerinin depolarında belirli periyotlarda ( su kesintisi olduğu dönemlerde 3 ayda bir, diğer dönemlerde 6 ayda bir ) su deposu temizliği ve bakımı yaptırılarak dezenfeksiyonu sağlanmalıdır.

Apartman su deposu temizliği neden önemlidir?

Apartman su deposu temizliği, içme suyunun hijyenik koşullarda depolanmasını sağlar. Temizlik yapılmadığında depolarda kir, tortu ve mikroorganizmalar birikebilir, bu da sağlık sorunlarına yol açabilir. Bu nedenle düzenli temizlik, sağlıklı bir yaşam ortamı için önemlidir.

Su deposu temizliği fiyatları ne kadar?

Su deposu temizliği için fiyat öğrenmek istediğinizde; öncelikle deponun kaç ton olduğunu ve ne tür bir deponuz olduğunu öğrenip telefon veya mail yolu ile lütfen bizimle iletişime geçiniz. Güncel su deposu temizliği fiyatlarını belirlemek için sizlerden gelecek bilgiye ihtiyaç vardır.

Su deposu temizliğinde nelere dikkat edilmeli?

Suyun depolanması sırasında suyun niteliği ve sıcaklığı önemlidir. Depodaki suyun kaynağı depolamaya etki etmesinden ötürü herhangi bir dezenfeksiyon işlemi işleminde haznede olan suyun kullanılamaz hale geleceği anlamına gelmektedir. Şebeke suyunda, suyu belirli bir süre muhafaza edecek klor mevcut olmaktadır. 

Su deposu tamiri nasıl yapılır?

Su depolarının kullanım ömürleri farklıdır. Bu doğrultuda zamanla bakımlarının yapılması gerekmektedir. Depoların iç kısımlarının güncel durumları su deposu temizliği aşamasında belli olmaktadır. İçerisindeki su tahliye edildikten ve duvarlardaki tortu ve yosunlar temizlendikten sonra personel tarafından deponun ayrıntılı bir şekilde kontrol edilmesi gerekir. Hasar görülen durumlarda su deposu tamiri ile hasarın giderilmesi sağlanabilmekte ve sağlıklı kullanıma uygun bir hale gelebilmektedir.

Su deposu temizliği için profesyonel bir firma neden tercih edilmelidir?

Profesyonel bir firma, su deposu temizliği konusunda deneyimli ve uzman ekiplere sahiptir. Doğru ekipmanları ve temizlik ürünlerini kullanarak etkili bir temizlik sağlarlar. Ayrıca, yerel yönetmeliklere uygun hareket ederler ve depo temizliği işlemini güvenli bir şekilde gerçekleştirirler.

Su deposu izolasyonu nasıl yapılır?

Su deposunda var olan su kaçağının giderilmesi ya da olası su kaçaklarının engellenmesi amacıyla uygulanan işlemler su deposu izolasyonu olarak adlandırılır.Su deposu izolasyonu, su deposu temizleme hizmeti gibi periyodik olarak yapılmaz.

Su deposu yalıtımında nelere dikkat edilmeli?

İçme suyu depolarında kullanılacak su yalıtımı ürünlerinin belirli hijyen kriterlerine uygun olması sağlığımız açısında önem taşımaktadır ve ürünün içme suyu uygunluk özellikleri belgelenmelidir.

Su deposu izolasyon fiyatları ne kadar?

Su deposu izolasyon fiyatlarını öğrenmek istediğinizde; öncelikle deponun kaç m2 olduğunu ve ne tür bir deponuz olduğunu öğrenip telefon veya mail yolu ile lütfen bizimle iletişime geçiniz. Güncel su deposu izolasyon fiyatlarını belirlemek için sizlerden gelecek bilgiye ihtiyaç vardır.

Su Deposu Temizleme Kimyasalları Nasıl Kullanılır?

Su Deposu Temizleme Kimyasalları Nasıl Kullanılır?

Su deposu temizleme kimyasalları ile temizlenen su depolarının temizliği apartman ve işyerleri için en önemli konulardan biridir. Sağlığımız için hayati önem taşıyan su depoları Sağlık Bakanlığı tarafından yayınlanan genelgeye göre su depolu bina ve işyerlerinin depoları periyodik olarak su deposu temizlenmeli, su deposu bakımı yapılmalı ve dezenfekte edilmelidir.

Su Deposu Temizliği Hizmeti Alan Müşterilerimiz

Su Deposu Temizliği Hizmeti Alan Müşterilerimiz

15 yıllık tecrübe ile Büyükşehir su deposu temizliği firması olarak yıllardır İstanbul ve çevre şehirlerde su deposu temizleme hizmeti veren firmamız kesinlikle profesyonel kişilerden oluşmaktadır. 100% hızlı ve sonuç odaklı çalışan işletmemiz tam olarak amaca uygun olarak hareket etmektedir.

Su Deposu Dezenfekte İşlemi Nasıl Yapılır?

Su Deposu Dezenfekte İşlemi Nasıl Yapılır?

Su deposu dezenfekte fiyatlarını öğrenmek istediğinizde; öncelikle deponun kaç ton olduğunu ve ne tür bir deponuz olduğunu öğrenip telefon veya mail yolu ile lütfen bizimle iletişime geçiniz. Güncel su deposu dezenfekte fiyatlarını belirlemek için sizlerden gelecek bilgiye ihtiyaç vardır.

Müşteri Görüşleri

Profesyonel çalışanlarının olduğu, su deposu temizliğine gelmeden öncen randevu ayarlayan ve randevu zamanına dikkat eden mükemmel bir su deposu firması.

Halil Zahid YAŞAR

Site Yöneticisi

Bulunduğumuz sektör gereği su depolarımız her zaman hazır ve temizliği yapılmış olmalı. Büyüşehir su deposu tamiri firmasına verdikleri kaliteli hizmetten dolayı teşekkür ederiz.

Ahmet Faruk ÖZDEMİR

Otel Sorumlusu

Okulumuzdaki su deposunda sürekli olan su sızıntılarına çözüm için gelen Büyükşehir su deposu izolasyon firmasına teşekkür ederiz, verdikleri hizmetten memnun kaldık.

Özkan TEMEL

Okul Müdürü

Suyun hayati önem taşıdığı firmamızda su depolarının temizliği, tamiri ve izolasyonu Büyükşehir su deposu firması tarafından yıllık olarak yapılmaktadır.

Mehmet Nuri ÖZTEKİN

Restoran Sahibi

Gönder
1
7/24 Hemen Fiyat Al
Hemen Fiyat Al
7/24 hemen cevap veriyoruz, size nasıl yardımcı olabiliriz.